Menu Zamknij

Chętnie podejmę się szkoleń dla firm, zakładów pracy w celu kampanii edukacji żywieniowej.

Żywienie mam karmiących i kobiet w ciąży – SZKOLENIA

Ciąża to niezwykle istotny okres w życiu każdej kobiety. Jednym z centralnych czynników warunkujących prawidłowy proces ciąży, jak i również późniejszy rozwój naszego dziecka jest prawidłowe odżywianie.

Dlatego jednym z ważniejszych działów poradnictwa dietetycznego jest żywienie kobiet w okresie ciąży.

Przyszłe mamy mogą zatem skorzystać z moich cennych rad, na co warto zwracać uwagę, aby ich ewentualna pociecha była zdrowa, uśmiechnięta i uniknęła w późniejszym okresie wad rozwojowych.

Dlatego też myśląc o zadowoleniu przyszłych mam wykonam dla nich drobiazgową ocenę aktualnej wagi i przedstawię zapotrzebowanie na składniki pokarmowe na określonym etapie ciąży.

Dokonam analizy procesu żywienia, jak również stylu życia, gdyż właśnie te czynniki w głównej mierze oddziałują na przebieg ciąży oraz rozwój organizmu dziecka.

CENA DO INDYWIDUALNEGO UZGODNIENIA

Szkolenia dla dietetyków w małych grupach tematyka szkoleń do uzgodnienia.

Profilaktyka żywieniowa dzieci i młodzieży – opieka dietetyczna oraz szkolenia

Sposób odżywiania dzieci od najmłodszych lat ma kluczowe znaczenia dla kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, które towarzyszą w całym dorosłym życiu. W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosła w Polsce liczba dzieci z nadmierną masą ciała. Nadwaga i otyłość wpływają nie tylko na zdrowie dzieci, ale rzutują w dużej mierze na jakość życia, sferę psychiczną i społeczną.

Jako osoba, która ukończyła studia z przygotowaniem pedagogicznym, przez wiele lat pracująca w szkołach potrafię wpasować się w potrzeby małego pacjenta.

Zaczynając naszą przygodę z pacjentem rozpoczynamy od analizy dotychczasowego sposobu żywienia i uwypukleniu podstawowych błędów. Uwzględniając preferencje dziecka oraz jadłospis rodzinny, układam dietę, która ma za zadanie przynieść pożądany efekt.

Prowadzę także praktyczne warsztaty i szkolenia dla dzieci i rodziców w szkołach i przedszkolach.

Edukacja zdrowotna, w tym żywieniowa, ma na celu długofalowy wpływ na zdrowie społeczeństwa. Powinna być kierowana do dzieci jak najwcześniej, gdyż już w młodym wieku zaczyna kształtować się świadomość wpływu odżywiania na zdrowie.

CENA SZKOLEŃ DO INDYWIDUALNEGO UZGODNIENIA